top of page
IMG_0020_edited.jpg

Wiemy, że decydując się na budowę campervana, marzysz o przygodach, których nie zapomnisz przez wiele kolejnych lat. Wiemy, że chcesz się czuć komfortowo i bezpiecznie. Wiemy, że z każdą następną podróżą, Twój wewnętrzny podróżnik będzie się rozwijać i szukać kolejnych, ekscytujących wypraw. Dlatego dopracowanie projektu oraz solidne wykonanie zabudowy w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby jest dla nas najważniejszym elementem projektu. Poznaj etapy tworzenia campervana i sprawdź nasze portfolio.

Jak budujemy 
campervany

Do budowy campervanów używamy podzespołów renomowanych marek oraz najwyższej jakości materiałów. Zabudowę wykonujemy z myślą o bezpieczeństwie oraz maksymalną dbałością o szczegół, wiedząc, ile ten campervan będzie dla Was znaczył. Korzystamy z możliwie jak największej ilości materiałów przyjaznych środowisku takich jak np. drewno z szybko rosnącego drzewa bambusowego czy "smoczego drzewa", które pochodzą z lasów wtórnych a ich odnowa jest stale wspomagana. Aby zachować pozytywny wpływ na środowisko z każdej wykonanej zabudowy przeznaczamy część kwoty na posadzenie kolejnych drzew w ilości odpowiadającej dziesięciokrotności zużytego materiału. 
Zabudowę, wykonujemy tak, aby zmaksymalizować komfort korzystania z mebli oraz w 100% wykorzystać dostępną przestrzeń.

Etapy projektu

Przed rozpoczęciem projektu, uzgadniamy termin rozpoczęcia oraz zakończenia prac. W celu rezerwacji terminu dokonujecie wpłaty 2500 zł netto, które zostanie następnie doliczona do wpłaconej zaliczki, niezbędnej do rozpoczęcia budowy

Cały proces rozpoczynamy od stworzenia projektu w oparciu o Twoje potrzeby, pomysły oraz inspiracje. Zależy nam, na dopasowaniu zabudowy do Twoich indywidualnych potrzeb. Na przygotowanie projektu i naniesienie poprawek potrzebujemy 14 dni

Po stworzeniu i zaakceptowaniu przez Was projektu jesteśmy gotowi do skompletowania niezbędnego sprzętu oraz materiałów potrzebnych do rozpoczęcia prac. Na tym etapie konieczne jest wpłacenie zaliczki aby umożliwić nam rozpoczęcie prac nad Twoim campervanem

Po otrzymaniu zaliczki zamawiamy wszystkie niezbędne do zbudowania Waszego campervana materiały i podzespoły. Potwierdzamy czas dostawy materiałów i umawiamy się na odbiór Waszego vana.

Po dostarczeniu przez Was pojazdu zaczynamy prace nad zabudową. Na ten etap w zależności od złożoności projektu potrzebujemy 60 - 80 dni roboczych. W tym czasie otrzymujecie od nas zdjęcia oraz filmiki z realizacji projektu. Możecie również obserwować prace na Instagramie oraz Facebooku. Jeżeli macie czas i ochotę, zapraszamy na kawę lub herbatę i osobistą wizytę.

Czas na zakończenie projektu, zapraszamy Was po odbiór Waszego campervana. Podczas wydawania auta nauczymy Was jak korzystać z Waszego jedynego w swoim rodzaju campervana, otrzymacie pełną instrukcję obsługi oraz wskazówki jak o niego zadbać tak, aby służył Wam przez długie lata podczas Waszych nadchodzących przygód i podróży!

bottom of page